Wakacje to okres, w którym nasza skóra jest wystawiana na działanie promieni słonecznych szczególnie mocno. Do tego dochodzi wiatr, który ją przesusza. To wszystko powoduje ze po wakacjach powinniśmy jej zafundować regeneracje. W ciągu dnia nie zapominaj o kremie, natomiast na noc użyj olejku, dobrego kremu lub serum. Przytomne, iż to właśnie w nocy skora pochłania wszystkie cenne substancje. Po upalnym lecie powinniśmy zastosować tez dodatkowe zabiegi, które przywrócą jej kondycję.

Przynajmniej raz w tygodniu róbmy peeling. Po nim przed snem nakładajmy maseczkę regenerująca. Ale podczas lata nie tylko cierpi nasza twarz. Pogarsza się też stan dłoni i szczególnie stóp. Dlatego dwa razy w tygodniu wygładź je peelingiem. Zaopatrz się w pożądany krem do rak, który powinno się wcierać po każdym ich myciu. Raz na jakiś czas można tez nałożyć maskę parafinową. Piety trzeba wygładzić mineralną tarką, dopiero potem wcieramy w nie krem do stóp. Na słońcu cierpią tez nasze włosy, nie możemy o nich zapomnieć. Koniecznie po każdym myciu nakładamy odzywkę nawilżająca i odbudowującą. Codziennie tez szczotkujemy włosy szczotką z naturalnego włosia. Pamiętajmy, że jeśli skora jest podrażniona to do mycia wybierajmy najdelikatniejsze kosmetyki.

Wieńcówka

Jest to choroba, która bardzo często występuje w naszym kraju, nieleczona doprowadza do śmierci. Polega ona najprościej mówiąc na niedostatecznym ukrwieniu serca.

Więcej…

Walka z żylakami

Gdy zauważysz żylaki u siebie to udaj się do lekarza by przeprowadził on dokładne badania. Kolejnym badaniem jest badanie o nazwie duplex-doppler, . Jest to nowoczesne, bardzo precyzyjne badanie USG.

Więcej…

Płuca palacza

Płuca palaczy są w tragicznym stanie, nie docierają do nich zwykle żadne argumenty na temat rzucenia palenia, bronię się tym jak to ktoś palił i żył 100 lat. Wytwarza się wtedy też nadmiar śluzu i zwężenie oskrzeli, sytuacja ta prowadzi do niewydolności oddechowej, . .

Więcej…

Nieszczelny pęcherz

Może on szczególnie dotknąć psychiki chorej kobiety, pogarszając, jakość życia. Lekarze wyróżnili kilka typów nie trzymania moczu, z czego najczęściej mamy do czynienia z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Więcej…

Nie daj się grypie

Jeśli już dopadnie cię ta choroba to musisz postarać się by nie doszło do groźnych powikłań.

Więcej…