345Jest całkiem sporo produktów, które po zjedzeniu poprawiają nastrój.

Na pierwszym miejscu według mnie znajduje się czekolada. Jej zjedzenie wywołuje uczucie zadowolenia i odprężenia. Dzieje się tak, bo mają one w swym składzie m.in. magnez wpływający na poprawę pracy układu nerwowego, chroni nas też przed zmęczeniem. Czekolada, najlepiej gorzka wpływa tez na produkcję serotoniny. Z kolei cytrusy są bogate w witaminy C, co ułatwia przyswajanie żelaza tym samym przeciwdziała się zmęczeniu. Ale w tych owocach jest też potas, reguluje on nie tylko czynność mięśni, ale też nerwów. Pozytywnie na nasze samopoczucie pływają tez morskie ryby szczególnie morskie. Mają one w sobie dużo kwasów omega 3 i 6. Wpływają one korzystnie na wiele procesów w naszym ciele. Ryby mają w sobie tez dużo białka a to chroni przed huśtawką nastroju. Podobnie dużo witaminy C zawiera zielona herbata., Tym samym wzmacnia układ odpornościowy. Potrafi ona też wyciszyć i chronić nas układ nerwowy przed zgubnymi czynnikami stresu. Z tym, że zalewajmy ją woda o temperaturze od 60 do 80 stopni. Takie liście możemy parzyć nawet trzy razy, z tym, że drugi napar jest najzdrowszy.  

Wieńcówka

Jest to choroba, która bardzo często występuje w naszym kraju, nieleczona doprowadza do śmierci. Polega ona najprościej mówiąc na niedostatecznym ukrwieniu serca. siatki stretch

Więcej…

Walka z żylakami

Gdy zauważysz żylaki u siebie to udaj się do lekarza by przeprowadził on dokładne badania. Kolejnym badaniem jest badanie o nazwie duplex-doppler, . Jest to nowoczesne, bardzo precyzyjne badanie USG.

Więcej…

Płuca palacza

Płuca palaczy są w tragicznym stanie, nie docierają do nich zwykle żadne argumenty na temat rzucenia palenia, bronię się tym jak to ktoś palił i żył 100 lat. Wytwarza się wtedy też nadmiar śluzu i zwężenie oskrzeli, sytuacja ta prowadzi do niewydolności oddechowej, . .

Więcej…

Nieszczelny pęcherz

Może on szczególnie dotknąć psychiki chorej kobiety, pogarszając, jakość życia. Lekarze wyróżnili kilka typów nie trzymania moczu, z czego najczęściej mamy do czynienia z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Więcej…

Nie daj się grypie

Jeśli już dopadnie cię ta choroba to musisz postarać się by nie doszło do groźnych powikłań.

Więcej…