345Jest całkiem sporo produktów, które po zjedzeniu poprawiają nastrój.

Czytaj więcej: Dieta poprawiająca nastrój

jedzenie4Na światło dzienne wyszło kilka ciekawych informacji o spożywanym poprzez nas jedzeniu.

Czytaj więcej: Groźne jedzenie

witaminySą one niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów życiowych. 

Czytaj więcej: Najważniejsze witaminy

Zażywanie przyjemności korzystnie wpływa na nasze samopoczucie i nasze zdrowie. Jednak nie dotyczy to wszystkich grzechów. Przegląd tych dozwolonych a nawet wskazanych zaczniemy od popołudniowej drzemki. Nawet, która drzemka bywa pokrzepiająca, rozjaśni nam umysł, poprawi koncentrację i samopoczucie.

Czytaj więcej: Małe grzeszki - odżywianie

Ostatnio na pułkach wielu sklepów pojawił się dość ciekawy produkt. Jest to połączenie miodu z ziołami. Maja one oryginalny smak i wspomagają leczenie wielu dolegliwości. Jak wszyscy wiemy tradycyjny miód wytwarzają pszczoły zbierając nektar z kwiatów. Ale pszczelarze mogą dostarczyć pożywki im z ziół i w ten sposób powstają zioło miody Sprawdzają się w tej funkcji lecznicze rośliny takie jak pokrzywa czy sosna. Dzięki temu powstałe w ten sposób miody są jeszcze bardziej cenne, bo zawierają w sobie nie tylko substancje z miodu, ale też z ziół.

Czytaj więcej: Miody z ziołami

Wieńcówka

Jest to choroba, która bardzo często występuje w naszym kraju, nieleczona doprowadza do śmierci. Polega ona najprościej mówiąc na niedostatecznym ukrwieniu serca.

Więcej…

Walka z żylakami

Gdy zauważysz żylaki u siebie to udaj się do lekarza by przeprowadził on dokładne badania. Kolejnym badaniem jest badanie o nazwie duplex-doppler, . Jest to nowoczesne, bardzo precyzyjne badanie USG.

Więcej…

Płuca palacza

Płuca palaczy są w tragicznym stanie, nie docierają do nich zwykle żadne argumenty na temat rzucenia palenia, bronię się tym jak to ktoś palił i żył 100 lat. Wytwarza się wtedy też nadmiar śluzu i zwężenie oskrzeli, sytuacja ta prowadzi do niewydolności oddechowej, . .

Więcej…

Nieszczelny pęcherz

Może on szczególnie dotknąć psychiki chorej kobiety, pogarszając, jakość życia. Lekarze wyróżnili kilka typów nie trzymania moczu, z czego najczęściej mamy do czynienia z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Więcej…

Nie daj się grypie

Jeśli już dopadnie cię ta choroba to musisz postarać się by nie doszło do groźnych powikłań.

Więcej…